Diyarbakır Dicle Akarsu Balık Hakkında

Diyarbakır’da Balık Evi

Uzun Yıllardır Diyarbakır’da Dicle Akarsu Balık Evi İşinde profesyonel ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Diyarbakırda Balık Yemek

Diyarbakır Dicle Akarsu Balık Evi tüm müşterilerine günlük taze ve bir çok balık çeşidi ile ister misafirleriniz ister aileniz ile birlikte nezih bir ortamda dilediğiniz balık yemeğini keyifle yiyebilirsiniz.

 Dicle Akarsu Balık Evi  Kayapınar içinde bulunan balık evidir. Diyarbakır şehrinde  Balık Evi  arayanlar için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. İletişim bilgisi ve mesai saatleri gibi tüm güncel bilgilere www.ilanlarda.com/firma/dicle-akarsu-balik-evi-368 sitemizden ulaşabilirsiniz.

Diyarbakırda Balık Evi Nerede

Diyarbakır’da en yakın  balık evi, Diyarbakır Kayapınar balık yemeği, balık ızgara, tavada balık, fırında balık nerede?  Diyarbakır balık restoranta nasıl giderim? Diyarbakır Kayapınar balık restorant yol tarifi ve Diyarbakır balık evi iletişim bilgisi gibi tüm aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz. Diyarbakır balık evi arayanlar için Dicle Akarsu Balık Evi mesai saatine sitemizden ulaşarak mesai saati içinde Dicle Akarsu Balık Evi’ne ulaşabileceğiniz telefon numarası ve balık evine  gitmek için de en yakın yol tarifini www.ilanlarda.com ilan sitemizden bulabilirsiniz. Dicle Akarsu Balık Evi hakkında tüm bilgilere en doğru ve güncel bir şekilde ulaşabilmeniz Kayapınarda balık evi için ve daha fazlasını internet veb sitesi ilanlarda.com sitemizde bulabilirsiniz.

Diyarbakırda Balık Izgara

 Dicle Akarsu Balık Evi  ve benzer diğer balık evleri için en popüler sonuçları sunuyoruz. Diyarbakır için en güncel ilan sitesi ilanlarda.com  Kayapınar için en iyi firma sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Kayapınar balık evi için iletişim bilgisi, telefon numarası, balık evi hakkında ki tüm bilgilere ve çok daha da fazlasına ulaşmanız için Diyarbakır şehrinde ki tüm balık evleri ve restoranları yerlerini tarıyor size en yakın Kayapınar balık evini sunuyoruz. Dicle Akarsu Balık Evi  adresi, telefon numarası, web sitesi, mesai saatleri ve Dicle Akarsu Balık Evi hakkında ki yazı ve fotoğraflar gibi ve çok daha fazlasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır/Kayapınar ilçesinde Dicle Akarsu Balık Evi arayanlar için  Adres: Peyas Mahallesi Kayapınar/Diyarbakır

Ekibimiz

Çalışma Saatleri

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR ÖZEL GÜNLER
09:00-23:30 09:00-23:30 09:00-23:30 09:00-23:30 09:00-23:30 09:00-23:30 09:00-23:30

Haritada Nerede?

Genel İlanları

Yorumlar

Firma Etiketleri