DR.KİYAR Hakkında

ÖĞRENİM HAYATIM

1972 yılında Diyarbakır’ da doğdum. ilk orta ve lise eğitimimi Diyarbakır’ da sırasıyla faik Ali İlkokulu ve Diyarbakır İmam Hatip Lisesinde tamamladım. 1991′ de İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ’nde tıp eğitimine başladım. 1997′ de İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ’nden mezun oldum.

KARİYER

1 yıl MEB Elazığ Sağlık Eğitim Merkezinde pratisyen doktor olarak çalıştım. 24 ocak 1999 ve 26 ocak 2005 tarihleri arasında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas yaptım. bir süre Fırat Ün. Tıp fakültesinde uzman olarak çalıştım. mart 2005te Konya Numune Hastanesinde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı olarak göreve başladım. 1 ocak 2007-30 kasım 2007 tarihleri arasında Erzincan Asker hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi klinik şefliği yaptım.2005-2012 yılları arasında konya numune hastanesinde Temmuz 2012-2013 şubat tarihleri arasında medline konya daha sonra istanbul haseki eğitim ve araştırma hastanesi ve konya beyhekim devlet hastanesinde çalıştı.

ŞU ANDA

Şu anda Konya'da serbest Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktayım.

Ekibimiz

Çalışma Saatleri

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR ÖZEL GÜNLER
09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09:00-19:00 09: 00-19:00

Haritada Nerede?

Yorumlar

Firma Etiketleri

konyada estetikc errahikonyada estetik dr kıyarop dr mehmet mustafa kıyarkonyada saç ekimiburun estetiği konyarinoplasti rhinoplasty konyakonyada meme estetiğikonyada meme büyütmememe küçültme konyakonya meme dikleştirmekarın germe liposakşın konyakonya buz lazer epilasyonkonyada saçekimifue saç ekimi konyakonyada prp saç mezoterapisi hairrestorationkonyada leke tedavisiderma pen cilt yenileme işlemi konyadermacare skincare anti aging konyaaltın iğne prp konyatcapeeling konyakonya peelingkonyada dermapen dermacare konyda skinrejuvenationkonyada saç ekimi fuehairrestorationinturkey konyada saç ekimisaçekimi konya dudak dolgusu konyakonyada botoxlazerepilasyon konyakonyada bölgesel zayıflamasaç mezoterapisi saç ekimi konyayağdolgusu konyabölgesel incelme ilemi konyabölgesel zayıflama op dr mehmetmustafakıyardiyarbakırda estetikdiyarbakırda saç ekimidiyarbakır lazer epilasyondiyarbakırda burun estetiğidiyarbakırda estetik cerrahidiyarbakırda meme büyütmediyarbakırda meme küçültmediyarbakırda estetik cerrahidiyarbakırda saç ekimidiyarbakırda botoxdiyarbakırda anti agingdiyarbakır dudak dolgusumeme estetiği diyarbakırdiyarbakırda meme dikleştirmeleke tedavisi diyarbakırdiyarbakır karın germediyarbakırda leke tedavisidiyarbakırda cilt yenileme işlemihairrestorationin diyarbakır op dr mehmetmustafakıyarmardinde estetikmardinde saç ekimilazer epilasyon mardinburun estetiği mardinmardinde estetik cerrahimardinde meme büyütmemardinde meme küçültmemardinde estetik cerrahimardinde saç ekimimardinde botoxmardinde anti agingmardinde dudak dolgusumeme estetiği mardinmardinde meme dikleştirmeleke tedavisi mardinmardinde karın germemardinde leke tedavisimardinde cilt yenileme işlemihairrestorationin mardindeop dr mehmetmustafakıyar mardinbatmanda estetikbatmanda saç ekimilazer epilasyon batmanburun estetiği batmandabatmanda estetik cerrahibatmanda meme büyütmebatmanda meme küçültmebatmanda estetik cerrahibatmanda saç ekimibatmanda botoxbatmanda anti agingbatmanda dudak dolgusumeme estetiği batmanbatmanda meme dikleştirmeleke tedavisi batmanbatmanda karın germeleke tedavisi batmancilt yenileme batmanbatmanda hairrestorationinop dr mehmetmustafakıyar batmandaDR.KİYAR