ALO BALIK DİYARBAKIR

İlan Bilgileri

İlan No
: 155
İlan Tarih
: 29.05.2019
Durum
: Diğer
Kargo
: Alıcı Öder
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / BAĞLAR
İzlenme
: 86 kez izlendi.
Adres
:

0 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

ALO BALIK DİYARBAKIR

Diyarbakır’da balık ile ilgili balık evi- balık yemeği- balık restoran- balıkçı seçenekleri ile balık ızgara, balık tava, balık fırın çeşitleri dicle balık evi

DİYARBAKIRDA BALIK NEREDE YENİR

Dicle Balık Evi Diyarbakır’da aradığınız balık çeşitleri ve balık restoran

ayrıca güvenilir ve nezih balık yemek yeri burada.

Diyarbakır’da balık evi mi arıyorsunuz?

Diyarbakır’da balık ile ilgili balık evi- balık yemeği- balık restoran- balıkçı seçenekleri ile balık ızgara, balık tava, balık fırın çeşitleri dicle balık evinde

Diyarbakır balık Satış yerleri ile ilgili aradığınız tüm bilgiler, ilanlarda.com'da!  Çok bilgi Diyarbakır Dicle balık evi – balık restoran balık satışı için tıklayın.

ALO BALIK DİYARBAKIR

ALO Balık paketi ve hizmeti için Diyarbakır’da balık evi- balık pişiren ve balık satış noktalarını, balık yerleri ve balıkçıları web internet sitesi ilanlarda.com balık ile ilgili Dicle balık evi bilgilerini sunarak internet üzerinden hizmet vermektedir.

BALIK YEMEK İÇİN AİLE YERİ

Diyarbakır’da Aradığınız nezih ve aile yeri olan balık evi ve restoran ilanları için diyarbakırın balık evi Dicle Balık evine gelin!  ayrıca internetten sayfamızı, inceleyin size uygun Diyarbakır balık evi –balık restoran veya balık satış yerimiz yerlerini bulun ve iletişime geçin! 

Yorumlar