Diyarbakır Balık Izgara

İlan Bilgileri

İlan No
: 345
İlan Tarih
: 13.10.2022
Durum
: Diğer
Kargo
: Alıcı Öder
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / KAYAPINAR
İzlenme
: 56 kez izlendi.
Adres
:

0 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

Diyarbakır Balık Izgara

Diyarbakır’da Dicle Akarsu balık evi tüm müşterilerine günlük taze ve bir çok balık çeşidi ile kaliteli hizmet vermektedir.

Diyarbakır Dicle Akarsu Balık Evi

Diyarbakırda gidilebilecek hoş bir mekan. Sıcakkanlı insanlar. şelanenin yanında su sesi eşliğinde ailenizle birlikte nezih bir ortamda balık yiyebileceğiniz güzel bir balıkevi ...

Dicle Akarsu Balık Evi  günlük taze balıkları tutkunu olacağınız bir ziyafet sunuyor. En seçkin balık çeşitleri kusursuz usta eller ile ...

Diyarbakırda Balık Resturant ve Balık Yemek Çeşitleri 

Türkiye’nin üç tarafının denizlerle çevrili olması, balık konusunda şanslı olmamızı sağlıyor. Çeşit olarak iyi olsa da bunları lezzetli yemeklere dönüştürme konusunda çok da iyi sayılmayız.

Tek tip şekilde pişirmeye alışık olduğumuz balık gerçekten farklı vizyonda pişiren ve vay be dedirtecek kadar iyi olan birkaç mekan var.

 Harika balık  restoranları listelemek bizden, gidip yemesi sizden!

Diyarbakırda Balık Izgara 

Diyarbakırda balık yemekleri yapma konusunda en iddialı olan mekanlardan biri, Dicle Akarsu Balık Evi. Adı gibi, sudan gelen lezzetlerle misafirlerini enfes bir sofrada ağırlıyorlar.

Balık ızgarabalık şiş gibi hazırlanan salata gibi lezzetler de sunuyorlar. Diyarbakırda doğallık ve lezzeti bir araya getirmeyi başarmış bir mekan.

İyi balık yemek isterseniz, Diyarbakır’daki tercihiniz burası olmalı.

Haritada Nerede?

Yorumlar

Bu Firmanın Diğer Genel İlanları