Diyarbakır Kayapınar Koltuk Temizlemek

İlan Bilgileri

İlan No
: 247
İlan Tarih
: 12.04.2020
Durum
: Diğer
Kargo
: Alıcı Öder
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / BAĞLAR
İzlenme
: 22 kez izlendi.
Adres
:

0 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

Diyarbakır Kayapınar Koltuk Temizlemek

Diyarbakırda koltuk yıkamak mı istiyorsunuz? Melek koltuk Yıkama Diyarbakırda kaliteli koltuk yıkama ve temizleme hizmeti Vermektedir.

Diyarbakır Kayapınarda Aradığınız Koltuk Yıkamacılar

Koltuk Yıkama Fiyatları ilanlarda.com'da 

Sektörde uzun yıllardır Melek Koltuk Yıkama Fabrikası Koltuk yıkama, Koltuk Temizleme ve Koltuk silme  hizmetini  profesyonel olarak  sunmaktadır. Diyarbakır Koltuk yıkama işini 5 yıllık deneyim ve üstün hizmet anlayışı ile koltuk temizliğinde, hijyen ve dezenfekte konusunda asla ödün vermez. Koltuk yıkamada Diyarbakır Melek Koltuk Yıkama  müşterilerine zamanında  güvenilir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Disiplinli, güler yüzlü personeli ve ekipmanları ile Melek koltuk Yıkama Diyarbakırda koltuk yıkama ve temizleme hizmeti Vermektedir.

Diyarbakırda Güvenilir Koltuk Yıkama Firması

Diyarbakır koltuk  yıkama işletmesi olarak, Diyarbakır ve çevresinde en çok tercih edilen koltuk yıkama işletmeleri arasında yer almaktadır. Diyarbakır’da koltuk yıkamacı arıyorsanız, Melek koltuk  Yıkama işletmesini aramanız yeterlidir. Servisimiz hizmet için randevu saatinde kapınızdadır.

Diyarbakırda Koltuk yıkama işletmeleri Çok bilgili ilanlarda.com, koltuk  temizlemek ve yıkamak gibi konularda size yardımcı olarak doğru koltuk yıkamacı bulmanızı sağlar.

Yorumlar