Diyarbakırda Güvenilir Halı Yıkamacı Arayanlar

İlan Bilgileri

İlan No
: 242
İlan Tarih
: 6.03.2020
Durum
: Diğer
Kargo
: Alıcı Öder
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / YENİŞEHİR
İzlenme
: 157 kez izlendi.
Adres
:

0 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

Diyarbakırda Güvenilir Halı Yıkamacı Arayanlar

Rengarenk Halı Yıkama fabrikası Diyarbakırda 12 yıllık bilgi birikim ve tecrübeli personelimizle halı yıkamada başarımızı korumaktayız.

Diyarbakırda Güvenilir Halı Yıkamacılar

Halı Yıkamada Rengarenk halı yıkama işletmesinde tüm makinalar mevcuttur. Halı yıkama makinalarımız tam otomatik halı yıkama makinası, toz alma makinası, halı sıkma makinası ile halılarınız pırıl pırıl olsun.

Halı yıkama, temizlik ve ilaçlama hizmetleri sağlayan şirketler  ile ilgili detaylı bilgi edinmek için  ilanlarda.com’mu tıklayın!

Halı Yıkamada Güven için Doğru Adrestesiniz!

Rengarenk Halı Yıkama fabrikası olarak 12 yıllık bilgi birikim ve tecrübeli personelimizle halı yıkamada başarımızı korumaktayız. Rengarenk halı yıkama işletmesinde halılarınız en son teknoloji halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi ve halı sıkma makinalarıyla bitkisel ve antibakteriyel halı yıkama şampuanıyla yıkanmaktadır. Halı kurutma işlemi tamamen kapalı ortamda kurutulmaktadır. Halılarınızı yıkatırken kaliteli hizmet ve derinlemesine temizlik için Rengarenk Halı Yıkama işletmesini aramanız yeterli.

Yorumlar