Kurumsal

Kurumsal

       İLANLARDA.com 

Hakkımızda  

"2015'dan Beri Sektörde Marka"

2015 Yılında Türkiyede genç girişimci Hayri KARATAY tarafından kurulan İLANLARDA.com 3 Yıla aşkın süredir müşterilerinin İLAN ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

İLANLARDA.com dünyada İLAN dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak Türkiye’de internet ilan sektörüne yön vermektedir.

2015 Yılında girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan İLANLARDA.com Türkiye’de internet ilan sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.

İLANLARDA.com, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple  internet ilan sektöründeki liderliğini 3 yıldır sürdüren İLAN markasıdır.

İnternet ilan ve Reklam alanlarında Türkiye’de yüksek satış hacmine sahip olan ve sektörünün gelişimine yön veren bir kurumdur.

3 yıla aşkın süredir gayemiz insanları işlerinde hayal ettikleri başarıya kavuşmalarını sağlamak olmuştur. İnternet ilan  uzmanlığımız bizi ve networkümüzü tanımlar. Misyonumuz internet ilanları ve reklamları konusunda dürüst ve etik bir şekilde hizmet sunmaktan asla vazgeçmemektir.

İLANLARDA.com markası Türkiye'nin en köklü internet ilan ve reklam sistemidir. Aslında pek çok açıdan Türkiyede “girişimcilik” ruhunu gerçeğe dönüştüren internet ilan ve reklam sitesidir. 2015 Yılında genç girişimci Hayri KARATAY tarafından kurulan İLANLARDA.com, Türkiye’de internet ilan ve reklam biçimlerini değiştirmiş ve Türkiye’de internet ilan ve reklam konusunda en güvenilir markalardan biri haline gelmiştir.3 Yılık bir süredir, İLANLARDA.com networkü Türkiye’de sektörün yenilikçi kuruluşu olarak anılmaktadır.

 DEĞERLERİMİZ 

Güven,

Mükemmeliyet,

Memnuniyet,

Kaliteli hizmet,

Gelişim.

Güvenle Gelen Mutluğu Her zaman yaşıyoruz.

 

 İLANLARDA.com'da NELER YAPABİLİRSİNİZ ?


1- Birden çok şirket ekleyebilirsiniz.......

2- Haber sayfası oluşturabilirsiniz...

 3- Firmanız  için eleman ilanları ekleyebilirsiniz..

4-Firmanızın ürünlerini ekleyebilirsiniz... 

5- Firmanıza özel ilanlar ekleyebilirsiniz....  

 6- Firmanıza özel sayfa oluşturabilirsiniz

7- Firmanıza özel arka plan resmi ekleyebilirsiniz....

8- Eklediğiniz firmanız anında eklenir ve Google’da yerini alır…

 İşletmenizi ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz, böylelikle firma veya iş yerinizin hem tanıtım hem de iletişim bilgilerini paylaşmanızı sağlayacaktır. Müşteriler firma ararken öncelikle Google arama motorunu kullanmaktadırlar. Firmalar kendi web sitelerini oluşturmuş durumdalar. Bazı işletmeler ise halen web sitesi oluşturmamış olabilirler. Bunun için İşletmeler iletişim ve tanıtımlarını yaptırmak için en kolay yolu seçmektedirler. www.ilanlarda.com sitesi bu amaçla kurulmuş olup; Firmaların tanıtım ve iletişim bilgileri için her hangi bir ücret talep etmemektedir.

Ücretsiz Olan ilanlarda.com günden güne eklenen yeni firmalar ile hızla büyüyen bir web sitesidir. Sizde firma iletişim bilgilerinizi internet ortamına eklemek istiyor fakat bunun için bir bütçe ayırmak istemiyorsanız ücretsiz firma rehberine hemen firmanızı ekleyebilirsiniz. Firma eklemek için her hangi bir program bilmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken Firma Ekle butonuna basarak işletmenizin bilgilerini yazmak ve gönder butonuna tıklamak. Bundan sonrası editörlerimiz tarafından incelenecektir. Eksik ve yanlış bilgiler düzeltildikten sonra işletmeniz www.ilanlarda.com sitesinde yayınlanacaktır. Sitemize eklenen firmalar Google arama motorları tarafından en kısa sürede taranarak başta Google olmak üzere diğer arama motorları sayfalarında yerini almaktadır.

Sitemizde firma ve işletmelerin yayınlanması için hiçbir ücret alınmamaktadır. Premium olmak isteyen firma işletmelerin bilgileri ise sitemizin ilk açılış sayfasında daima en üst sıralarda gözükmekte ayrıca her sayfada ziyaretçilerin tek tıklamayla ulaşabilecekleri şekilde her sayfada gözükmektedir.

Eğer Firma bilgileri yanlış eklenmiş veya eksik eklenmiş ise iletişim sayfasında veya onkogrup@gmail.com mail adresinden bize bunu bildirebilirsiniz. Editörlerimiz firma telefon numarasını arayarak firma bilgilerine ulaşıp böylece doğru firma bilgilerinizi ziyaretçilerinize ulaşmasına yardımcı olacaklardır.

İLANLARDA.com internet ilan platformu tüm firmaların bilgilerine aynı derecede hassasiyetle yaklaşmakta olup herhangi bir firmanın diğer bir firmadan farklı bir yanı olmadığı ilkesiyle hareket etmektedir. Firma sayfanızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanız firma sayfanızın daha çok ziyaretçi almasına olanak sağlayacaktır. Böylelikle firmanızın ziyaretçi sayısı arttıkça Orta tarafta bulunan En çok Ziyaret alan firmalar lisesinde firma bilgileriniz çıkacaktır.

                                                    

 İnsan Kaynakları 

 İlanlarda.com ailesine katılmak ister misiniz? 

İlanlarda.com ailesinin bir üyesi olmak için bütün yapmanız gereken, özgeçmişinizi https://www.ilanlarda.com/sayfa/48-insan-kaynaklari oluşturmanız veya bilgi@ilanlarda.com adresinden bizimle paylaşmak.

Amacımız, büyük başarıların altına ilanlarda ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

İLANLARDA.com İnsan Kaynakları                  

 

 Hesap Numaraları 

Halkbank

Ofis Şubesi

ŞUBE KODU :0325

 HES NO 01022806

 İBAN TR86 0001 2009 3250 0001 0228 06

 İletişim 

Adres:Urfa Yolu Üzeri Hacı Hasal Sit. b bl 1/4 Bağlar / Diyarbakır

E-mail:bilgi@ilanlarda.com

web:http://www.ilanlarda.com

Gsm:+90(850)777 02 73