www.ilanlarda.com - Akademi

www.ilanlarda.com - Akademi

www ilanlarda.com'u Seçmeniz İçin 9 Sebep;

3.  www.ilanlarda.com-Akademi

www.ilanlarda.com, Türkiye’deki Üye yapılanmasını başlatmadan önce altyapı çalışmaları yapmış ve ilk günden beri çalışmalara devam ederek bunları geliştirmiştir. Ayrıca konusunda engin tecrübelere sahip Eğitim Müdürü, sürekli genel merkez bünyesinde çalışmakta ve Üye Firmalara destek vermektedir.

 www.ilanlarda.com, Akademi’nin amacı, temel gayrimenkul eğitiminden başlayarak her bir İlanlarda.com’luyu bölgesinde; Konut, Ticari Gayrimenkul, Proje Pazarlama, Arazi Geliştirme gibi konularda bilgili ve başarılı kılmaktır. Bu nedenle www.ilanlarda.com Akademi, sektörün en yoğun eğitim içeriğine sahip eğitim kurumlarından bir tanesidir.

Kariyer

www.ilanlarda.com Akademi’nin benzersiz ve sektördeki en uzun başlangıç eğitimi olan Kariyer www.ilanlarda.com'da;

         Temel Gayrimenkul Satış Eğitimi

        Teknoloji Eğitimi

         www.ilanlarda.com Sistem ve Kültür Eğitimi

         www.ilanlarda.com Koçluk Eğitiminden oluşmaktadır

 Başarılı Üyelik Proğramı

www.ilanlarda.cum’a yeni üye olan broker’lerimize yönelik sunulan ilan ekleme ve yetiştirme programıdır.

Bu temel eğitimlerin dışında belirlenen eğitim takvimi doğrultusunda yıl içerisinde farklı konularda uzmanlık eğitimleri düzenlenmektedir.

www.ilanlarda.com Arge

Türkiye’de  yapılan çalışmaları ile birlikte Üyelerin ve gayrimenkul danışmanlarının sahada yaşamış olduğu sıkıntılar analiz edilmekte ve pratik uygulamalar ile çözümlenmektedir.

İlanlarda.com Kariyer Seminerleri

www.ilanlarda.com Akademi çatısı altında sektörün en önemli sıkıntılarından biri olan gayrimenkul danışmanı bulma problemi, www.ilanlarda.com Türkiye’nin organizasyonunu yaptığı seminerler ile giderilmeye çalışılmaktadır. Bu seminerler sadece ve sadece gayrimenkul danışmanı bulmaya yönelik etkinliklerdir

İlanlarda.com Analiz

www.ilanlarda.com’un, diğer markalardan en önemli farkı, iş ortaklığı sözleşmesi imzalandıktan sonra İLAN Geliştirme departmanı ile vermiş olduğu servistir. Kurumsal gayrimenkul pazarlama sektörünün en önemli sıkıntılarından biri olan yatırımcıların işe uyum sağlayamama problemi, konusunda uzman bölge yöneticileri ile yapılan www.ilanlarda.com çalışmalarıyla en aza indirgenmektedir. Üye Firmalar bu doğrultuda sürekli ziyaret edilmekte, hazırlanan iş planları doğrultusunda başarıya ulaşmaları sağlanmaktadır.