Reklam

 Tüm Kategoriler ve Sektör İlanları!

İLANLARDA.com'da NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

Türkiyede Hızla büyüyen İlanalarda.com Web ilan sitesi      

Sizde İşletmenizi-Ürünlerinizi ve İlanlarınızı internet alanına eklemek istiyorsanız  yapmanız gereken İşletme Ekle butonunu tıklayarak İşletmenizin bilgilerini eklemek ve gönder butonuna tıklamak. Bilgileriniz editörlerimiz tarafından incelenecektir. Eksik ve yanlış bilgiler düzeltildikten sonra işletmeniz www.ilanlarda.com ilan sitesinde yayınlanacaktır.

İlan Sitemizde Yapabilecekleriniz

1- Birden çok şirket ekleyebilirsiniz...

2- Haber sayfası oluşturabilirsiniz...

 3- İşletmeniz  için eleman ilanları verebilirsiniz...

4-İşletmenizin ürünlerini ekleyebilirsiniz... 

5- İşletmenize özel ilanlar verebilirsiniz...  

 6- İşletmenize özel sayfa oluşturabilirsiniz...

7- İşletmenize özel arka plan resmi ekleyebilirsiniz...

8- İşletmeniz Google’da yerini alır…

 İşltem ürün ve  ilanlarınızı paylaşmanız sağlanacaktır. Müşteriler ürün-işletme veya ilan ararken Google arama motorunu kullanırlar. Bunun için İşletmelerin iletişim, tanıtımlarını ve ilanlarını yaptırmak için en kolay yol seçiyorlar. www.ilanlarda.com sitesi  işletmeler ve ilanları için her hangi bir ücret alınmıyor.

PRO Üye olmak isteyen işletmelerin bilgileri ve İlanları ise portalımızın ilk açılış sayfasında daima en üst sıralarda gösterilir ayrıca her sayfada ziyaretçilerin kolay ulaşabilecekleri şekilde ilanlarda vitrinde olur.

Web sitemizde işlem yapmanız için üye olduktan sonra mail adresnize kullanıcı adı ve şifre gönderilir.www.ilanlarda.com linkinden  kendi kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp kendiniz dilediğiniz her türlü ilan verebilirsiniz.

Ücretsiz ilan sitesi ilanlarda.com  etik ve şafaflık  ilkesiyle hareket etmektedir. ilanlarınızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanız ilanlarınızın ve İşletme sayfanızın daha çok ziyaretçi almasına olanak sağlayacaktır. 

       https://www.ilanlarda.com