www.ilanlarda.com - Hakkımızda

www.ilanlarda.com - Hakkımızda

                                               HAKKIMIZDA 

ONKO Grup işbirliğiyle 2015 yılında faaliyete geçen www.ilanlarda.com kaliteli hizmet ve şeffaf bilgi anlayışı ile gayrimenkul Danışmanlarını, Emlak Ofislerini, Oto Galericileri, iş Arayanları ve İşverenleri Dahası tüm esnaf ve bireyleri aynı çatı altında buluşturan güvenilir bir internet bilgi ve pazarlama platformudur.

Türkiye'de Emlak sektörüne yatırım yapanlar, gayrimenkul satanlar/kiralayanlar, yeni ev arayışında olanlar, bu sektörden kazanç sağlayanlar-oto alım satım işi yapanlar -yeni araba almak isteyenler- iş arayanlar ve işçi yada eleman arayanlar- Ayrıca diğer tüm sektörlerde işini büyütmek ve internet üzerinden ilan verip daha çok müşteriye ulaşmak için bir buluşma noktası ve referans bilgi kaynağıdır.

 MİSYON 

Misyonumuz internet ilanları sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek bireysel ve Kurumsal üyelerimize ilan vermeleri konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.

Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,

 VİZYON 

İnternet ilan ve reklam sektöründe müşterilerimize profesyonel çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz,

İdeal yatırım fırsatları yenilikçi ilan ve Reklam çözümleri sunmak, hem yerel hem de küresel bazda, güvenilir, dürüst, hizmet kalitesi yüksek, bilinirliği olan, bir ilan sitesi olmak.

Müşteri memnuniyetini artırabilmek amacıyla günümüz Teknolojilerinden maksimum ölçüde yararlanıyoruz.