www.ilanlarda.com'da Neler Yapabilirsiniz

www.ilanlarda.com'da Neler Yapabilirsiniz

 www.ilanlarda.com'da Neler Yapabilirsiniz ?


1- Birden çok şirket ekleyebilirsiniz.......

2- Haber sayfası oluşturabilirsiniz...

 3- İşletmeniz için eleman ilanları verebilirsiniz..

4- İşletmenizin ürünlerini ekleyebilirsiniz... 

5- İşletmenize özel ilanlar ekleyebilirsiniz....  

 6- İşletmenize özel sayfa oluşturabilirsiniz

7- İşletmenize özel arka plan resmi ekleyebilirsiniz....

8- Eklediğiniz işletmeniz Google aramalarinda yerini alır…

ilanlarda.com'a İşletmemi Nasıl Ekleyebilirim?

 İşletmenizi ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz, böylelikle ürün-ilan veya iş yerinizin hem tanıtım hem de iletişim bilgilerini paylaşmanızı sağlayacaktır. Müşteriler işletme veya ürün ararken öncelikle Google arama motorunu kullanmaktadırlar. Bunun için İşletmeler iletişim ve tanıtımlarını yaptırmak için en kolay yolu seçmektedirler. www.ilanlarda.com sitesi bu amaçla kurulmuştur.

Ücretsiz Olan www.ilanlarda.com günden güne eklenen yeni işletme-ürün ve ilanlar ile hızla büyüyen bir web sitesidir. Sizde işletme iletişim ürün ve ilanlarınızı internet ortamına eklemek istiyorsunuz fakat bunun için bir bütçe ayırmak istemiyorsanız ücretsiz olarak hemen işletmenizi ekleyebilirsiniz. işletme eklerken eklemek için her hangi bir program bilmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken işletme  Ekle butonuna basarak işletmenizin bilgilerini yazmak ve gönder butonuna tıklamak. Bundan sonrası editörlerimiz tarafından incelenecektir. Eksik ve yanlış bilgiler düzeltildikten sonra işletmeniz www.ilanlarda.com sitesinde yayınlanacaktır. Sitemize eklenen işletme- ürün ve ilanlar Google arama motorları tarafından en kısa sürede taranarak başta Google olmak üzere diğer arama motorları sayfalarında yerini almaktadır.

ilan Sitemizde ilan ve işletmelerin yayınlanması için hiçbir ücret alınmamaktadır. Premium olmak isteyen işletmelerin bilgileri ise sitemizin ilk açılış sayfasında daima en üst sıralarda görünür ayrıca her sayfada ziyaretçilerin tek tıklamayla ulaşabilecekleri şekilde her sayfada görünürler.

Eğer İşletme bilgileri yanlış eklenmiş veya eksik eklenmiş ise iletişim sayfasında veya bilgi@ilanlarda.com mail adresinden bize bunu bildirebilirsiniz. Editörlerimiz işletme telefon numarasını arayarak İşletme bilgilerine ulaşıp böylece doğru işletme bilgilerinizi ziyaretçilerinize ulaşmasına yardımcı olacaklardır.

Ücretsiz  internet web sitesi tüm İşletmelerin bilgilerine aynı derecede hassasiyetle yaklaşmakta olup herhangi bir İşletmenin diğer bir İşletmeden farklı bir yanı olmadığı ilkesiyle hareket etmektedir. İşletme sayfanızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanız ilşetme sayfanızın daha çok ziyaretçi almasına olanak sağlayacaktır. Böylelikle İşletmenizin ziyaretçi sayısı arttıkça Orta tarafta bulunan En çok Ziyaret alan işletmeler lisesinde İşletmeniz ve bilgileriniz çıkacaktır.