İzka Solar Güneş Enerjisi Hakkında

İZ-KA SOLAR Güneş Enerji Diyarbakır

 2015 Yılında (Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi) ve rüzgar enerjisi sektöründe, kurulum ve ürün tedariği yapma amacıyla kurulmuştur. 

Biz Kimiz ? Bugüne Nasıl Ulaştık ?

İnternet sitemizi www.izkasolar.com 2015 yılının Temmuz  ayında yayına başlamış ve internet üzerinden güneş enejisi, güneş paneli Kurulum ve onarım hizmetini müşterilerimize vermeye başladık. izka solar Diyarbakırda  profesyonel bir ekip ile çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz bugüne ulaşana kadar, büyümesini hem satış rakamlarıyla hem de ekip üyeleri ile birlikte ortaya koymuştur.

İZKA Solar Müşterileri En Çok Hangi Ürünleri Tercih Ediyor;

Müşterilerimiz özellikle Diyarbakırda jelli akü ve panel ürünlerini başta olmak üzere; Jelli Akü ve Panel Çeşitlerini tercih ediyorlar. Diğer ürün kategorilerimiz de tercih edilmekte olup, her geçen gün ürün pörtfeyümüzü müşterilerimizin talepleri doğrultusunda artırıyoruz.

İZKA Solar Özel İndirimler ve Ücretsiz Kargo Seçenekleri

Diyarbakırda İZKA Solar İşletmesi aynı zamanda alanında en önemli ihalelere de katılmaktadır. Bu nedenle de, şirketiniz ya da kurumunuz için gerçekleştireceğiniz ihalelere yönelik uygun fiyat alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için sadece bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca, özel günlerde ya da farklı durumlarda da izka solar benzersiz indirimlerimiz ve kampanyalarımız olabilmektedir. Örneğin; güneş paneli satın almak havale indirimi, çeşitli taksit imkanları, ücretsiz kargo, kapıda ödeme. 

Diyarbakırda Güneş Panelinde  Hızlı Çözümler;

Solar Güneş Enerji Sistemleri Sektöründe İZKA SOLAR Olarak en hassas olduğu konuların başında şeffaflık ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, şeffaf bir işletmenin müşterilerine karşı her konuda dürüst olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde de, müşterilerimiz ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz.

Sürekli olarak Güneş Paneli,  Akü, İnverterler, Şarj Kontrül Cihazları, Konnektörler ve Kablo Tüm  ürün bilgilerimizi ve fiyatlarını güncel tutarak, müşterilerimizin asla fiyat farkı ya da yanlış ürün bilgileri gibi tatsız durumlar ile karşılaşmasını istemiyoruz. internet sitemizde yer alan ürün bilgilerini itinayla hazırlayarak, değerli müşterilerimizin ilgisine sunuyoruz.

Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizin tüm taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz.

Ekibimiz

Çalışma Saatleri

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR ÖZEL GÜNLER
09:00: 20:00 09:00: 20:00 09:00: 20:00 09:00: 20:00 09:00: 20:00 09 00: 18 00

Haritada Nerede?

Genel İlanları

Yorumlar

Firma Etiketleri