Sipahi Grup Hakkında

SİPAHİ GRUP

Güvenlik, Yönetim ve Temizlik Hizmetleri alanında hizmet veren Sipahi Yönetim Ve Temizlik, bölgemiz ve ülkemizde aranılan, kendi konusu ve çalışma alanında lider bir firma olma amacındadır.

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket ve personel yapısını, gelişen ve yenilenen teknolojilere uyarlayarak hızla büyüyen lider firmalar arasında yerini almayı hedefleyen SİPAHİ GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ bireysel ve kurumsal çözümler ile geniş bir hizmet ve ürün yelpazesine sahip olmayı hedeflemektedir. Felsefemiz ticari kaygılardan önde tuttuğumuz ‘GÜVENİLİR, KALİTELİ, ve SORUNSUZ GÜVENLİK HİZMETİ’ sunmaktır.

NEDEN SİPAHİ GÜVENLİK

SİPAHİ GÜVENLİK; tam donanımlı ve eğitimli personeli ile profesyonel hizmet anlayışını ilke edinerek, bu anlayış çerçevesinde müşterilerine sürprizlere yer bırakmadan toplam kalite politikası ile hizmet vermeyi düşünmektedir. Sektörün en tecrübeli firmalardan biri olmayı hedefleyen SİPAHİ GÜVENLİK, toplam kalitesinde belirlediği 6 anahtar ile sürekli eğitim anlayışını ve yenilikçi ruhu ile dinamik bir yapı kurmayı hedeflemektedir SİPAHİ GÜVENLİK kalitesi, değerleri ve profesyonellikle Güvenlik sektörünün öncülerinden olmayı hedeflemektedir.

Ekibimiz

Çalışma Saatleri

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR ÖZEL GÜNLER
09:00 / 18:00 09:00 / 18:00 09:00 / 18:00 09:00 / 18:00 09:00 / 18:00 09:00 / 14:00

Haritada Nerede?

İş İlanları

Yorumlar

Firma Etiketleri