Diyarbakır Bağlar Halı Yıkama Fabrikası

İlan Bilgileri

İlan No
: 246
İlan Tarih
: 12.04.2020
Durum
: Diğer
Kargo
: Alıcı Öder
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / BAĞLAR
İzlenme
: 23 kez izlendi.
Adres
:

0 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

Diyarbakır Bağlar Halı Yıkama Fabrikası

Diyarbakır bağlarda halı yıkamacı arayanlar veya halılarını yıkatmak isteyenler Rengarenk halı yıkama fabrikasını aramaları yeteli olur.

Diyarbakırda Aradığınız Halı Yıkama Şirketleri

 Halı Yıkama İlanları | ilanlarda.com'da 

Sektörde uzun yıllardır Rengarenk Halı Yıkama Fabrikası Halı, kilim, perde, nevresim, yorgan, yolluk yıkama  hizmetini  profesyonel olarak  sunmaktadır. Diyarbakır Halı yıkama işini 5 yıllık deneyim ve üstün hizmet anlayışı ile halı temizliğinde, hijyen ve dezenfekte konusunda asla ödün vermez.  Halı yıkamada Diyarbakır Rengarenk Halı Yıkama  müşterilerine zamanında  güvenilir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Disiplinli, güler yüzlü personeli ve ekipmanları ile Rengarenk Halı Yıkama Diyarbakır Halı yıkama ve temizleme hizmeti Vermektedir. Diyarbakır Halı yıkama işletmesi olarak, Diyarbakır ve çevresinde en çok tercih edilen Halı yıkama işletmeleri arasında yer almaktadır. Diyarbakır’da Halı yıkamacı arıyorsanız, Rengarenk Halı  Yıkama işletmesini aramanız yeterlidir. Servisimiz hizmet için randevu saatinde kapınızdadır.

Diyarbakırda Halı Yıkama Fabrikaları

Halı yıkama işletmeleri Çok bilgili ilanlarda.com, halı yıkama ve temizleme gibi konularda size yardımcı olarak doğru halı yıkamacı bulmanızı sağlar.

Diyarbakır Halı Yıkama Haberleri | Halı Yıkama Diyarbakır | ‎Diyarbakırda Halı Yıkama Şirketleri

Yorumlar