AS-KOÇ Halı Yıkama Fabrikası Diyarbakır

İlan Bilgileri

İlan No
: 100
İlan Tarih
: 26.07.2021
Durum
: Diğer
Kargo
: Ücretsiz Kargo
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / YENİŞEHİR
İzlenme
: 620 kez izlendi.
Adres
:

3 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

AS-KOÇ Halı Yıkama Fabrikası Diyarbakır

Diyarbakır AS-KOÇ Halı Yıkama Fabrikası bölgede halı yıkama ve temizleme hizmetini sizlere sunarak hizmet sağlamaktadır.

Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikası 

Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikası AS- KOÇ Halı Yıkama Fabrikası artık Diyarbakır’daki tüm ilçelere hitap etmektedir. Diyarbakır’dan başlayarak Tüm ilçelere açılan Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikası AS-KOÇ Halı yıkama  bölgede halı yıkama ve temizleme hizmetini sizlere sunarak hizmet veriyor.

Diyarbakır’da Halı Yıkama 

Diyarbakırda geniş kapsamlı hizmet sunan ve halı yıkama hizmeti veren belirli firmalardan birisi olan AS-KOÇ Halı yıkma artık Diyarbakır merkez dışında tüm ilçelere de halı yıkama hizmetini vererek kendisini geliştirmektedir. Sizde halı yıkama sektöründe hizmet veren bir halı yıkama hizmeti arıyorsanız AS-KOÇ Halı Yıkama uygun fiyatları ve sunduğu fırsatlar ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Diyarbakır Halı Temizleme

AS-KOÇ Halı Yıkama Diyarbakır’da halı temizleme alanında sektörün en çok ilanı bulunan Halı Temizleme Fairmasıdır. Halı Temizleme sektöründe bulunan geniş ağı ve sunduğu hizmetlerini web sitesi üzerinden müşterilerine sunmaktadır.

Diyarbakır halı temizlemek ve  yıkamak hakkında detaylı bilgi almak için www.ilanlarda.com web sitemizde bulunan halı yıkama menüsüne giriş yaparak tüm halı yıkama detaylarını inceleyebilirsiniz. Halı Yıkama detaylarına giriş yaptığınızda halı yıkama, derinlemesine halı temizleme, kullanılan temizlik malzemesi, halı kurutma, halı paketleme, halı yıkama fiyatlarını inceleyerek Halı Yıkatmak ve Temizletmek Hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyarbakır halı yıkama işletmesi  ASKOÇ Hlaı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Gelişen teknolojiyi her daim takip ederek sizlere içinde bulunduğumuz zamanın en iyi hizmetini sunmaktayız. 

Haritada Nerede?

Yorumlar