Diyarbakırda Aradığınız Halı Yıkama Fabrikası

İlan Bilgileri

İlan No
: 287
İlan Tarih
: 19.02.2021
Durum
: Diğer
Kargo
: Alıcı Öder
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / KAYAPINAR
İzlenme
: 120 kez izlendi.
Adres
:

0 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

Diyarbakırda Aradığınız Halı Yıkama Fabrikası

Diyarbakır ASKOÇ Halı Yıkama Kayapınar, Bağlar, Yenişehir ilçesi ve Sur ilçelerinde halı yıkamada güvenilir, hızlı ve pratik bir şekilde hizmet vermektedir.

Diyarbakır Garantili Halı Yıkama‎

Diyarbakırda aradığınız ve güvenebileceğiniz halılarınızın titizlikle yıkanacağı, Garantili halı yıkama, müşteri memnuniyeti, lekelere kesin çözüm. Marka detrjanlar kullanılarak tam otomatik makinalarda AS-KOÇ hali yıkama Diyarbakır’da size en iyi hizmeti veriyor.

Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikalarının sunduğu Hizmetler

AS-KOÇ Halı Yıkama olarak Diyarbakır’da sunduğu hizmetler:

Halı yıkama, Perde Yıkama, Yorgan Yıkama battaniye yıkama, kilim yıkama koltuk yıkama temizleme ve kurutma Yapılır. Tam Otomatik Makinalarda Profesyonel Ekibimizle Halılarınız Tertemiz.

Diyarbakırda hangi halı türleri yıkanır

Makine Halı, Yün Halı, Antika Halı, İpek Halı, El Dokuma Halı, Halıflex, Battaniye, Kilim. Halıfleks Yıkama. halı yıkamacılar. Hizmetler: Halı Yıkama, Kilim Yıkama, Stor Perde Yıkama.

Diyarbakırda AS-KOÇ Halı Yıkama hizmet verdiği diyarbakır ilçeleri ve semtleri

Diyarbakır merkez ve merkeze bağlı tüm ilçe ve semtlere ASKOÇ HALI  YIKAMA hizmeti vermektedir. Diyarbakır merkezde kayapınar ilçesi, Bağlar ilçesi, Yenişehir ilçesi ve Sur ilçesi olmak üzere halı yıkama ve temizlemede güvenilir, hızlı ve pratik bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Haritada Nerede?

Yorumlar