Diyarbakırda Halı Yıkama İlanları

İlan Bilgileri

İlan No
: 58
İlan Tarih
: 19.02.2021
Durum
: Diğer
Kargo
: Ücretsiz Kargo
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / YENİŞEHİR
İzlenme
: 794 kez izlendi.
Adres
:

3 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

Diyarbakırda Halı Yıkama İlanları

Diyarbakır'da Halı yıkama tam otomatik ve yarı otomatik Makinası ile derinlemesine ve profesyonel halı yıkama firması halılarınız için Aramanızı Bekleriz.

Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikaları ile İlgili Bilgiler

 Halı Yıkama En Uygun Fiyata ilanlarda.com'da! Güncel İlanları İnceleyin. Ücretsiz-Halı Yıkama  servisi Sunulan olanaklar: En Hızlı Halı Yıkamacı Bulma İmkanı.

Halı Yıkama Firmalarında Halıyı Nasıl Yıkanıyor?

Diyarbakırda Halı yıkama fabrikalarında kullanılan halı yıkama sistemleri; yüksek düzeyde bir köpüklü halı yıkama şampuanı kullanılarak halının şampuanlama yapılmasına veya düşük düzeyde halı yıkama deterjanı kullanılarak püskürtmeyle yıkanır. Halı yıkama fabrikası bünyesinde yapılan ıslak halı yıkama işleminden önce halının havı, bir hava kaldırıcıyla büyük silindirik fırçaya ve güçlü emme aksiyonuna sahip, vakum özelliği olan ikiz-motorlu bir süpürgeyle işlemden geçirilmelidir. Halı yıkama sırasındaki bu işlem, havı yukarı doğru açar ve vakumlama sonrasında normalde geride kalan gömülü taneciklerin uzaklaştırılmasını sağlar. Islak Halı Yıkama Halı yıkama fabrikaları, temizlenmek üzere gelen halıları önce ıslatır. Daha sonra halı havının içine bir halı yıkama şampuanı veya deterjanı enjekte eder ve bunu hemen bir entegre ıslak kaldırma sistemi izler. Halı yıkama fabrikaları tarafından yapılan bu, kirin dışarıya “sifonlanması” işleminin etkili olması, uygulayan kişinin bilgisine ve tecrübesine bağlıdır. Halı yıkama randımanı, halı şampuanı enjekte edilmesinden 10 dakika önce, halıya düşük köpüklü şampuan püskürtülerek ve makinanın zemin temizleme çubuğundaki dönen veya salınım yapan halı yıkama fırçalarının kullanılmasıyla artırılabilir. Kuru Halı Temizleme, kuru halı temizleme işlemi için kuru bir şampuan köpüğünü, halının havına yedirerek fırçalayan bir döner veya silindirik fırçalama yapan halı yıkama makinasına sahip olmalıdırlar. Şampuanlama işlemi tamamlandığında kirlenen halı şampuanı, halı yıkama fabrikaları içindeki bir ıslak toplama makinası ile havlardan emilerek alınır, bir sprey ekstraksiyon makinasıyla (sadece suyla doldurulur) durulanır veya kurumaya bırakılır. Kuruyan şampuan ve gevşeyen kir parçacıkları, vakum özelliği olan bir halı yıkama süpürgesi kullanılarak alınır. Halı Yıkama şirketleri Arasından Seçim Yapmak Halı yıkama fabrikaları, Diyarbakırda ve bütün Türkiye’de hızla açılmaya devam etmektedir. Fabrikalar arasından seçim yaparken, size en yakın olan halı yıkama fabrikası, belki vakit kazanmak için en iyi tercih olabilir. Bununla birlikte halı yıkamak uzmanlık gerektiren bir iş olduğu için,  diyarbakırda askoç halı yıkama  isim yapmış ve güvenilir olan halı yıkama fabrkasıdır her zaman daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

Makina halısı, el dokuma halısı, ipek halı, çin, nepal, shaggy, step halıların temizliğinde deneyimli bir fabrikanın halı yıkama fiyatları yüksek bile olsa verdiği hizmet düşünüldüğünde buna değerdir. Halı yıkama fabrikaları seçenekleri arasında karar vermekte yine de zorlanıyorsanız daha detaylı bilgilere ilanlarda.com’dan halı yıkama firmalarına ulaşabilirsiniz.

Bu durumda en iyi çözüm, Diyarbakır askoç halı yıkama servisini aramaktır.

 

Haritada Nerede?

Yorumlar