EMLAK 5. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı 9 - 12 Kasım 2017'de

EMLAK 5. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı 9 - 12 Kasım 2017'de

Gayrimenkul sektörünün projelerini yatırımcıya sundukları bir iş platformu ve tüketicinin de konut, işyeri ihtiyaçlarına çözüm bulabildikleri bir fuar olacak.
28.01.2017 11:59:51 tarihinde eklendi ve 825 kez görüntülendi.

CNR EMLAK 5. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı 9 - 12 Kasım 2017'de

CNR Emlak, Gayrimenkul ve İnşaat sektörlerinin yatırım merkezi!

Emlak ve gayrimenkul sektörünün lider firmalarının vizyon projeleriyle yer aldığı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelen, Türkiye emlak ve gayrimenkul sektörünün en büyük fuarı CNR Emlak Fuarı 09-12 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.
2017 yılında, 5.kez kapılarını açacak olan CNR EMLAK Yatırım Projeleri ve Finansmanı fuarı, Türk gayrimenkul ve inşaat sektörlerinin öncü firmalarının büyük ölçekli projelerini küresel yatırımcıya sundukları bir iş platformu olmasının yanı sıra, nihai tüketicinin de konut ve işyeri öncelikli ihtiyaçlarına çözüm bulabildikleri bir fuar olarak ön plana çıkacak.  
 
CNREXPO 
 
Bu yıl da, bugüne kadar yakaladığı başarıyı bir adım öne taşımak hedefiyle yola çıkılan fuar için, bu kez Orta Doğu ve Körfez ülkelerinin yanı sıra, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Batı Avrupa ülkelerinde, yatırımcılara yönelik gerçekleştirilen birebir temaslar sayesinde küresel bir etkinlik olma amacında çalışmalar tüm hızıyla başladı!  
 
CNR Emlak Fuarı Ulusal ve Uluslararası yatırımcıların yakın takibinde! 
 
Yabancı yatırımcıların Türkiye’ye olan yatırımlarını artırmak amacıyla organize edilen fuar, Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Fas, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçilerin tercihi oluyor.
 
 2016 CNR Emlak Fuarı’nı 6 bin 840’ı yabancı olmak üzere toplam 22.884 kişi ziyaret etti. Fuara, yerli-yabancı yatırımcıların yanı sıra firmaların sunduğu özel fırsatlardan yararlanmak isteyen çok sayıda konut alıcısı da büyük ilgi gösterdi. Özellikle yabancı alıcılar tarafından satın alınan konutlar fuara katılan firmaların yüzünü güldürdü.  CNR Expo 
 
www.ilanlarda.com
EMLAK 5. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı 9 - 12 Kasım 2017'de
Etkinlik No : 15
Tarih : 9.11.2017
Mekan : CNR EXPO Yeşilköy
Açık Adres : İSTANBUL /BAKIRKÖY
Yetkili Tel: : +90(533)7387372
Web: : www.ilanlarda.com
Etkinlik Türü: : Fuar

Yorumlar