HAVA PERDESİ FUJİ PLUS 90 CM kayseri kristal soğutma

İlan Bilgileri

İlan No
: 118
İlan Tarih
: 26.07.2021
Durum
: Diğer
Kargo
: Alıcı Öder
İl/İlçe
: KAYSERİ / MELİKGAZİ
İzlenme
: 699 kez izlendi.
Adres
:

0 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

HAVA PERDESİ FUJİ PLUS 90 CM kayseri kristal soğutma

KAYSERİDE KIRİSTAL SUĞUTMA FİRMASI OLARAK KLİMA-SOĞUK HAVA DEPOSU, MARKET DOLAPLARI- SOĞUTMADA OTOMASYON SİSTEMİ VE HAVA PERDESİ HİZMETLERİNİ VERMEKTEYİZ.

SOĞUK HAVA DEPOSU KURULUMU

 Soğutma sistemlerinin, uzun yıllar en yüksek verim ile çalışabilmesi için parametrelerin doğru olarak belirlenmesi gerekir. Aksi takdirde enerji tüketimlerinin artması veya kapasitelerin yetersiz kalması gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

  soğuk hava deposunun hangi amaçla kullanılacağı: ön soğutma, serin muhafaza odası, soğuk muhafaza odası, donmuş muhafaza odası, şok dondurma odası  gibi amaçlar için ayrı ayrı hesaplamalar yapılmalıdır.

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak üretilmelidir.

SOĞUK HAVA DEPOSU PANELİ  -  SOĞUK HAVA DEPOSU KAPISI - ANAHTAR TESLİMİ SOĞUK HAVA DEPOLARI - PASTA TEŞHİR DOLABI - KASAP İÇİN SOĞUK ODA - CAMEKANLI SOĞUK ODA - HAVA PERDESİ - MANTAR ÜRETİMİNDE NEMLENDİRME VE ISI KONTROL - OTOMASYON UZAKTAN KONTROL,UZAKTAN İZLEME - SÜTLÜK REYONU - MARKET DOLABI - KLİMA  FUJİ PLUS ÇEŞİTLERİ - SOĞUK ODA - KASAP DOLABI - MANTARHANE NEMLENDİRME - ÇİÇEK KÖKLENDİRME KABİNİ - BİTKİ KÖKLENDİRME KABİNİ,ODASI - İKLİM KABİNİ – OZON JENERATÖRÜ – SOĞUK HAVA DEPOLARINDA NEMLENDİRME – YEŞİLLİK SULAMA – MANAV REYONU SULAMA – SİSLEME SİSTEMLERİ – ŞARKÜTERİ DOLABI   – ISITMA – SOĞUTMA – SERİNLETME – NEMLENDİRME – SOĞUK HAVA DEPOSU OTOMASYONU – HAVA PERDESİ -

ENVOYTEC – NİVA LİFE – DİXELL – FUJİ PLUS KLİMA -  XWEB 300 serisi –

Haritada Nerede?

Yorumlar