DİYARBAKIR MEŞHUR KADAYIFÇI-SITKI USTA

İlan Bilgileri

İlan No
: 161
İlan Tarih
: 15.02.2020
Durum
: Diğer
Kargo
: Alıcı Öder
İl/İlçe
: DİYARBAKIR / YENİŞEHİR
İzlenme
: 283 kez izlendi.
Adres
:

0 TL

Bu ilan hakkında bize hemen ulaşın!

DİYARBAKIR MEŞHUR KADAYIFÇI-SITKI USTA

Sıtkı usta Kadayıfta 50 yıldır kaliteden ve lezzette ödün vermeden ayrıca bu kaliteyi müşterilerine uygun fiyat avantajıyla sunarak hizmet vermektedir.

DİYARBAKIRDA KADAYIF LEZZETİ SITKI USTADA!

 Damak tadınıza göre diyarbakırda kadayıfçı mı aradınız?  Aradığınız  kadayıfçı Meşhur sıtkı usta diyarbakırda 5 şubuesi ile tatlı sektöründe müşterilerine aradıkları damak tadında ve her geçen gün hizmet noktalarımızı arttırarak bu harika kadayıfı müşterilerimizie ve tüketicinin daha hızlı, daha pratik bir şekilde bu tadı tatırmak için  kusursuz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Diyarbakırda Kadayırf

Fıstıklı Burma (Yuvarlak) Kadayıf | Fıstıklı Burma (Çubuk) Kadayıf | Cevizli Burma (Yuvarlak) Kadayıf | Cevizli Burma (Çubuk) Kadayıf | Düz Fıstıklı Kadayıf | Peynirli Kadayıf

Meşhur diyarbakır kadayıfçısı sıtkı usta 

Kadayıfta 50 yıldır Tüm kadayıf çeşitleri ile kaliteden ve lezzetten ödün vermeden ayrıca bu kaliteyi müşterilerine uygun fiyat avantajınıda sunarak her geçen gün daha iysini sunmayı hedefleyerek. 

Diyarbakırda 5 şube Ankarda 1 şube İstanbulda 1 şube olmak üzere  bu meşhur kadayıf tadını tüm türkiyede insanlara tatırma azusu ile  şubelerimizi çoğaltmaktayız.  

 

Yorumlar